Agencja Reklamowa DeSer Designers Group, której ofertę i potencjał pragniemy Państwu zaprezentować, jest miejscem odkrywania nowych sposobów docierania do klienta. Dzisiejsze technologie otwierają podwoje przed nieznanymi możliwościami kreacji w reklamie. Wiemy o tym dobrze i odważnie podbijamy ten nowy ląd. Nasze odkrycia zaś stosujemy w praktyce według prostej zasady: niech wszystko, co stworzymy, będzie podane jak…deser.
Deser bowiem to specyficzny posiłek – niby mało ważny odżywczo, a tak ciężko się czasem powstrzymać, żeby nie zjeść go już przed obiadem! Niby tylko dodatek, ale jakże niezbędny i wyczekiwany! I tak samo rzecz ma się z reklamą. Taka jest nasza filozofia reklamy – lekkiego i przyjemnego obrazu, na którego nie sposób nie spojrzeć i aż się chce go zjeść, zanim zdobędziemy to, co rzeczywiście przedstawia.

DeSer Designers Group tworzą specjaliści, którzy swoje doświadczenie zdobywali w różnych dziedzinach (agencje reklamowe, interaktywne, wydawnictwa, firmy badawcze), ale wszystkich jednakowo pcha do działania autentyczna energia twórcza. Ich współpraca daje efekty najwyższego profesjonalizmu, który właśnie oddajemy do Państwa dyspozycji. Nasz warsztat wyobraźni jest lekki, estetyczny, smakowity, jednym słowem jest to język, jakim każdy wąż musi posługiwać się w dzisiejszym raju, aby skusić Ewę. Kojące i pobudzające kolory, miłe i skupiające uwagę kształty i animacje, zabawne skojarzenia, zapraszający ton – oto narzędzia, jakimi się posługujemy.

Naszą specjalnością jest tworzenie zawsze wyjątkowego i dopasowanego do indywidualnego klienta designu – w środowisku internetowym, prasowym, multimedialnym, na wielkim formacie i w formie reklamy świetlnej. Podejmujemy się wszelkich działań z zakresu reklamy: projektujemy zarówno kampanie i zakup mediów, jak i gadżety reklamowe (druki reklamowe, ulotki, foldery, katalogi, opakowania). Korzystamy z różnych form przekazu: prasy, stron www, technologii sms, obrazów z użyciem techniki 3D, prezentacji na płytach CD, gier internetowych. Jesteśmy gotowi opracować długookresowe strategie marketingowe, programy lojalnościowe dla klientów i partnerów biznesowych oraz akcje typu eventowego. Jednym słowem – full service.

Podobnie więc jak deser je się dla przyjemności, nasze dokonania są efektem przyjemności kreacji i są tworzone dla przyjemności klientów naszych zleceniodawców. Z przyjemnością również podejmiemy z Państwem współpracę. Więcej informacji znajdą Państwo na stronach naszego serwisu internetowego www.deser.net.

Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy
DeSer Designers Group